Pomoc

Jaka jest pojemność skrzynki emeil?

Na wstępie chcieliśmy zwrócić uwagę na poprawną pisownię - nie piszemy Emeil, lecz e-mail.

Pojemność skrzynki e-mail zarejestrowanej na stronie www.poczta.pl to aż 10 gigabajtów - ilość wystarczająca do przechowywania tysięcy wiadomości, zawierających tekst, zdjęcia, filmy czy pliki dźwiękowe, odbierania i wysyłania korespondencji bez obaw o zapełnienie serwera. E-mail w poczta.pl to rozwiązanie niezwykle konkurencyjne, dostępne ponadto zupełnie za darmo, bez żadnych opłat. Każdy zainteresowany internauta może zarejestrować swój unikalny adres poczty e-mail, podając nazwę użytkownika, hasło i kilka podstawowych informacji na swój temat. Rejestracja zajmuje kilkadziesiąt sekund i umożliwia nielimitowany dostęp do dobrodziejstw poczty elektronicznej, ochronę antywirusową i antyspamową dla naszej korespondencji, dostęp za pośrednictwem jednego z programów pocztowych i strony www.poczta.pl.

Co więcej, poza niebagatelną pojemnością skrzynki e-mail, niezwykle istotny jest także bardzo wysoki limit ilości przesyłanych danych. Jedna wiadomość może zawierać aż do 25 megabajtów danych, co pozwala na przesyłanie dużych zdjęć, prezentacji, plików dźwiękowych, filmów i innych. W połączeniu z 10-gigabajtową pojemnością skrzynki daje to bardzo duże możliwości dla użytkowników indywidualnych i komercyjnych, zwłaszcza, że korzystanie ze skrzynki e-mail w domenie „poczta.pl” jest całkowicie darmowe.

W trosce o Państwa prywatność opracowaliśmy zaawansowane systemy ochrony antyspamowej, dbające o oddzielanie istotnych wiadomości od reklam i poczty niechcianej, oraz system zabezpieczeń antywirusowych, dzięki którym Wasze komputery i dane na nich umieszczone będą bezpieczne.

10 gigabajtów pojemności skrzynki e-mail w domenie „poczta.pl” jest bardzo konkurencyjna w obliczu obecnie oferowanych przez innych dostawców; może pomieścić korespondencję indywidualną i grupową zawierającą szereg obszernych załączników, bez potrzeby porządkowania archiwum wiadomości i usuwania czegokolwiek przez długi czas.