Pomoc

Czy adres e-mail będę miał w domenie poczta.pl?

Tak, adres e-mail konta pocztowego założonego na poczta.pl będzie funkcjonował w domenie poczta.pl - przykładowy adres e-mail może więc wyglądać następująco: jan_kowalski@poczta.pl. Ten niezwykle atrakcyjny adres e-mail jest do dyspozycji każdego zarejestrowanego użytkownika, który zdecyduje się na dotąd niewykorzystany login. Twój login jest jednocześnie pierwszym członem adresu, poprzedzającym „@poczta.pl”. Opierając się więc na przykładowym adresie e-mail jan_kowalski@poczta.pl loginem będzie w tym przypadku „jan_kowalski”.

Jeśli chcemy, aby nazwa nadawcy wiadomości, widoczna dla każdego odbiorcy naszych wiadomości zawierała nasze imię i nazwisko, lub pseudonim możemy zdefiniować ją w zakładce ustawienia w panelu użytkownika dostępnym po zalogowaniu na stronie www.poczta.pl. W przypadku przykładowego adresu e-mail jan_kowalski@poczta.pl może to być imię i nazwisko „Jan Kowalski”, „Janek”, etc.

Adres e-mail w domenie „poczta.pl” pozwala każdemu użytkownikowi na korzystanie z prestiżowego adresu, który bez oporów wykorzystamy w celach służbowych czy prywatnych, adresu kojarzonego z komercyjną, płatną skrzynką pocztową, dostępną jedynie u nas bez żadnych opłat. Także parametry oferowanej przez na skrzynki pocztowej plasują się na bardzo wysokiej pozycji - 10 gb przestrzeni wirtualnej, 25-megabajtowy limit przesyłanych wiadomości i nowoczesne filtry antyspamowe i zabezpieczenia antywirusowe zapewniają komfort użytkowania w każdej z możliwych sytuacji, zarówno poprzez przeglądarkę internetową, czy program pocztowy zainstalowany na komputerze stacjonarnym, laptopie, czy urządzeniu mobilnym. Adres e-mail w domenie „poczta.pl” zapewnia całkowicie darmową, profesjonalną obsługę dla wszystkich użytkowników.